fbpx

Про нас

Арт майстерня “Інший світ” – це  простір яскравих емоцій, незабутніх вражень  та гарного настрою!!! 

Трускавець:

*3D фотозона – це студія, в якій розміщено 23 інсталяції для створення оригінальних фото з ефектом присутності.

*VR-ROOM– кімната віртуальної реальності– створена технічними засобами реальність, допоможе Вам поринути в світ, повний пригод, красивих пейзажів, Ви можете зануритись під воду та вступити у двобій з акулою, відчути себе пілотом космічного корабля та прийняти участь у інших віртуальних пригодах!!!

*Галерея оптичних ілюзій – це галерея картин, які демонструють нам суб’єктивність сприйняття оточуючої реальності. Мозок здатний часто обманюватись за рахунок шаблонного сприйняття…відкрийте  в собі нові горизонти…

*Криві дзеркала– це 25 дзеркал, які кумедно трансформують Вас і Ваших рідних та друзів.. Худі стають пишками, пишки – худенькими, поважні – кумедними… сміятися над собою – це дар..а над сусідом по дзеркалу – чудова нагода)

*Планетарій – це пізнавально-розважальний відеоконтент про планети сонячної системи, народження життя на землі, підводний світ, про зниклі цивілізації – понад 20 відеороликів по 20-30 хвилин). Незвичайний спосіб подання інформації (надувний купол, проекція на внутрішній поверхні із лекційним супроводом, використання fulldomeтехнології) дає змогу дітям з цікавістю засвоювати матеріал шкільної програми.

*Виставка “Життя під мікроскопом” – це 9 мікроскопів та понад 50 лабораторних зразків флори та фауни… Ви будете вражені яка Розумна Сила творила наш світ… Воістину – Бог досконалий у Своїх справах…

*Караоке– конкурс, на якому Ви емоційно розвантажуєтесь , проявляєте свої вокальні здібності і просто весело проводите час!

КРІМ ТОГО!!!

Ви маєте можливість скористатись іншими розвагами, які не входять до комплексу:

  • VR-room (кімната віртуальної реальності);

ГРАФІК РОБОТИ ТА ВАРТІСТЬ КВИТКА  ДЛЯ  ТРУСКАВЦЯ:

Вхідний квиток на весь комплекс послуг – 150 грн (дорослий-дитячий);

Вхідний квиток придбаний на сайті – 140 грн (дорослий-дитячий);

  • час відвідування – з 15:00 до 18:00 (понеділок – неділя);
  • продаж квитків з 11:00 до 18:00;
  • продаж квитків на сайті – цілодобово;

Вхідний квиток на весь комплекс послуг – 100 грн (пенсіонер)

Вхідний квиток на весь комплекс послуг – 100 грн (учасники АТО, діти учасників АТО)

Вхідний квиток для груп від 20 чоловік – 135 грн  (за попереднім записом)

Вхідний квиток для груп від 50 чоловік – 125 грн

***Для дітей з особливими потребами, дітей сиріт, вхід безкоштовний. Діти до 4-х років – безкоштовно при наявності документа.